KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12019199
nr 1201 9199
Jean-Louis Forain
(1852-1931), Frankrike
Etsning, "Maison Close", osignerad. Motivet: 10x15
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 september 2018
kl 08:16:55
Jean-Louis Forain
Läs mer om Jean-Louis Forain